ETTEVÕTTEST

Ettevõte Larch Forest OÜ töötab alates 2013 aastast edukalt siberi lehisest hööveldatud toodete valmistamise ja tarnimise turul. Me pakume potentsiaalsele ostjale laia toodangu valikut, mis on valmistatud ökoloogiliselt puhastes Ida-Siberi ja Kaug-Ida regioonides.

Saematerjali tootmise jaoks tooraine valikul peatusime me sellel puiduliigil mitte juhuslikult. Lehis on ainulaadne puit, millel on palju eeliseid, võrreldes teiste okaspuuliikidega. Teda eristab suur tihedus, tugevus, vastupidavus ja dekoratiivsus. Lisaks sellele on see üks vähestest puuliikidest, mis ei vaja täiendavat antiseptilist töötlemist, kuna puidu koostisesse kuuluv vaik on iseenesest looduslik antiseptik.

Tänaseks päevaks on siberi lehis üks populaarsematest ja nõutavamatest ainetest nii ehituses kui ka viimistlusmaterjalide, mööbli, akende, terasside ja maastikuelementide tootmises.

TOODANG

Ettevõtte Larch Forest OÜ toodab kõrgkvaliteedilist terassilauda siberi lehisest erinevates profiilides ja mõõtmetes.

Tänaseks päevaks on maailmas terrasside, aiateede, lageda taeva all puhkekohtade puitlaudis üks populaarsematest. Siberi lehisest terassilaudis peab hästi vastu ilmatingimustele: otsestele päikesekiirtele, niiskusele ja pakasele. Ei kaldu kuivama ega mädanema, annab ilusa väljanägemise kasutuskohale.

Hinna poolest võivad siberi lehisest terassikatted konkureerida nii polümeerkatetega kui ka katetega kallistest kõvadest lehtpuitudest.

 

 

ÖKOLOOGIA JA KESKKONNAKAITSE

Me valmistame toodangut Krasnojarski kraist idapoolsemalt kasvavast toorainest. Nimelt seal, erinevalt muudest Uurali ja Lääne-Siberi regioonidest algavad ökoloogiliselt puhtad, tsivilisatsiooni poolt puutumatud taigapiirkonnad. Ette valmistatud ja ümber töödeldud lehis saabub meie valmistoodangu lattu Kohtla-Järves, kust toimubki ärasaatmine ostjale.

Meie ettevõte suhtub väga rangelt ja tähelepanelikult ümarpalgitarnija valikusse lõpptoodangu valmistamiseks. Meie töötajad kontrollivad hoolikalt tooraine päritolu ja puitpooltoote legaalsust. Tänasel päeval on kogu Larch Forest OÜ toodang, vastavalt metsa hooldusorganisatsioonide nõudmistega, sertifitseeritud ja omab rahvusvahelist sertifikaati.